Dny v řádcích ll 2.3., 3.3.2010

5. března 2010 v 14:20 | Eva |  Dny v řádcích
Od úterý jsem zde nezveřejnila žádný článek, a tak vám nějaké články napíši. V úterý jsme měli ve škole vyučování od 10:00 hodin, protože jsme neměli laboratorní práce z fyziky nebo z chemie. Třetí vyučovací hodinu byl zeměpis. Tuto hodinu jsme dostali opravené testy, které jsme psali již předminulý týden, ve čtvrtek. Z tohoto testu jsem bohužel dostala známku 2. Čtvrtou hodinu byl německý jazyk. Myslela jsem si, že budeme při této vyučovací hodině psát test na slovní zásobu, ale nakonec jsem zjistila, že jej budeme psát ve čtvrtek. Pátou hodinu jsme měli český jazyk - sloh. Tuto hodinu neměl žádný spolužák mluvní cvičení. Následující hodinu, šestou, byla polední pauza, kdy jsem se jako obvykle naobědvala ve školní jídelně. Sedmou vyučovací hodinu jsme měli dějepis. Poslední dvě hodiny byla hudební výchova. Při hudební výchově jsem dostala známku 1 z ústního zkoušení, jsem ráda. Později, doma, jsem byla nějakou dobu na počítači, dívala jsem se na televizi, a také jsem se učila fyziku, ze které jsme původně měli psát ve středu test. Ve středu jsme měli ve škole první vyučovací hodinu biologii. Při této hodině naše profesorka, kterou máme na biologii, písemně vyzkoušela, myslím, spolužáka a spolužačku, poté měli jiní dva spolužáci referát. Druhou hodinu byla chemie. Tuto hodinu jsme pokračovali v učivu o výrobě kovů, a rovněž jsme zjistili, že budeme o dva dny později psát z chemie test. Třetí vyučovací hodinu jsme měli matematiku. Při této hodině jsme se učili násobení lomených výrazů. Čtvrtou hodinu byl český jazyk - mluvnice. Tuto vyučovací hodinu jsme se opět učili o rozboru vět. Pátou vyučovací hodinu byla obávaná fyzika. Z fyziky jsme původně měli psát test, ale od našeho profesora, kterého máme na fyziku, jsme zjistili, že již zmiňovaný test budeme psát přespříští týden, v pondělí, protože příští týden budeme mít jarní prázdniny. Poslední hodinu, šestou, byla informatika a výpočetní technika. Tuto vyučovací hodinu jsme původně měli psát nějakou samostatnou práci, ale nakonec jsme ji nepsali a od naší profesorky, kterou máme na informatiku a výpočetní techniku, jsme zjistili, že tuto samostatnou práci budeme psát druhý den. Po vyučování jsem se naobědvala ve školní jídelně a poté jsem jela domů. Původně jsem měla jít ve středu hrát od 15:00 hodin do 16:30 hodin softbal, zůstala jsem ale doma, protože jsem se musela učit do školy na druhý den, kdy jsme psali dva testy a jednu samostatnou práci.
 


Komentáře

1 Nevědomá | Web | 5. března 2010 v 14:23 | Reagovat

No, psíše to byly dohady o tom, z čeho to může být a ona říkala, že by to mohlo být ze stresu a ptala se mě,jestli se mi v poslední době něco nestalo a já že jo. A ona že to možná bude tím.
Děkuju. ;) :) No, s rodičema je to už horší, co by na to řekli, ale já si to dala a neptala se. :D Ale ne, že bych ti to navrhovala, to vůbec ne, měla jsem pak z toho velký průvih, jen ti ířkám, jak jsem to udělala já. :) A určitě si nedělej z blbých keců lidí ze školy a okolí. Dělej to, co uznáš za vhodné a co chceš. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama