Dny v řádcích ll 15.6., 16.6.2010

18. června 2010 v 18:00 | Eva |  Dny v řádcích
Po dlouhé době zde dnes zveřejňuji další články. V úterý jsme původně měli mít ve škole první dvě vyučovací hodiny laboratorní práce z chemie, ale nakonec jsme je měli pouze první hodinu, kdy jsme prováděli elektrolýzu roztoku chloridu sodného. Druhou hodinu byla fyzika. Při této vyučovací hodině jsme nejdříve dostali opravené testy, které jsme psali o den dříve, v pondělí. Tyto testy jsme psali z látky shrnující celé druhé pololetí školního roku, dostala jsem známku 1/2, z fyziky budu mít tedy na vysvědčení známku 2. Třetí vyučovací hodinu jsme měli zeměpis. Ze zeměpisu jsme psali test, který obsahoval učivo o Číně, Japonsku a Asijských tygrech, tedy Jižní Korei, Hongkongu, Singapuru, Taiwanu, Indonésii, Filipínách, Malajsii a Thajsku. Tento test ze zeměpisu byl lehký, o dva dny později, kdy jsme testy dostali opravené, jsem zjistila, že mám známku 1, na vysvědčení ale budu mít bohužel ze zeměpisu známku 2, rovněž jako z fyziky, chemie a anglického jazyka. Čtvrtou hodinu byl německý jazyk. Při této hodině jsme vypracovávali nějaká cvičení v pracovních sešitech, zatímco naše profesorka, kterou máme na německý jazyk, ústně zkoušela. Pátou vyučovací hodinu jsme měli český jazyk - sloh. Tuto hodinu měla splužačka ústní cvičení. Následující hodinu byla polední pauza, kdy jsem se jako obvykle naobědvala. Poté jsem se učila na test z dějepisu. Sedmou vyučovací hodinu jsme měli již zmiňovaný dějepis, ze kterého jsme psali test. Tento test byl myslím lehký, doufám, že budu mít známku 1. Poslední dvě vyučovací hodiny, osmou a devátou, jsme měli hudební výchovu. Tyto hodiny jsme nejprve poslouchali skladbu "Čtyři roční období", poté jsme zpívali. Po vyučování jsem jela domů, kde jsem byla nějakou dobu na počítači, četla jsem si a dívala jsem se na televizi. Ve středu jsme měli ve škole první vyučovací hodinu biologii. Při této hodině jsme dostali opravené domácí práce, dostala jsem známku 1. Druhou hodinu byla chemie. Při chemii naše profesorka ústně zkoušela spolužačku, poté jsme se učili o reakcích alkenů. Třetí vyučovací hodinu jsme měli matematiku. Při matematice jsme probírali kvadratické rovnice. Čtvrtou hodinu původně měl být český jazyk - mluvnice, nakonec jsme ale měli český jazyk - sloh. Při této hodině měla spolužačka mluvní cvičení. Pátou vyučovací hodinu byla fyzika. Při fyzice několik žáků psalo test, ostatní se učili o ozónu a vlhkosti vzduchu. Šestou hodinu byla informatika a výpočetní technika. Po vyučování jsem se naobědvala ve školní jídelně. Poté jsem jela domů, kde jsem se učila matematiku a slovní zásobu na anglický a německý jazyk, byla jsem nějakou dobu na počítači a dívala jsem se na televizi.
 


Komentáře

1 Sugar_Cane | Web | 18. června 2010 v 21:39 | Reagovat

Tak to já budu mít z fyziky a zemáku 1, protože nám vždycky dává dopředu otázky a ty jsou pak i v testu, takže jsou to dobrý známky zadarmo.. kdyby dělala přepadovky, tak věřím, že lepší známku než 3 bych neměla..

2 Looh* | Web | 22. června 2010 v 16:06 | Reagovat

Politika zemí, asijští tygři.. přeně takovéto ryhcle yspělé země mě zajímajéí, stejně jako ty chudé.
A co tya vysvědčení, klok dvojek?

3 Lowiska | Web | 29. července 2010 v 21:25 | Reagovat

Teda ti řeknu, že máš hodně zajímavý a originální blog. Pěkně píšeš, zajímavě a poutavě. Jak chceš taky psát o vlastních zážitcích, že?:) Škoda, že už tady dlouho nic nebylo, ráda si zase počtu;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama