Dny v řádcích ll 10.5., 11.5.2011

13. května 2011 v 18:00 | Eva |  Dny v řádcích
V úterý jsme měli ve škole první dvě vyučovací hodiny hudební výchovu. Myslela jsem si, že budu dopisovat test, na který jsem chyběla, ale nakonec jsem nic nepsala, test budu psát při nejbližších hodinách, příští úterý se neučíme, jdeme do botanické zahrady, na našem gymnáziu probíhají maturitní zkoušky. V úterý jsme o hudební výchově zpívali a hráli na kytary. Baví mě to. Třetí hodinu byla tělesná výchova, nemám ji ráda. Čtvrtou vyučovací hodinu jsme měli německý jazyk. Myslela jsem si, že budeme psát nějaký test nebo diktát, ale nic jsme nepsali, profesorka jen vyzkoušela několik žáků. Pátou hodinu byla chemie. Spolužák měl referát na bezodpadové technologie, poté i spolužačka, ta měla referát na recyklaci odpadu. Poslední vyučovací hodinu, šestou, jsme měli matematiku. Probírali jsme učivo o odchylce dvou rovin. Příští týden, v pondělí, budeme psát z matematiky test, o víkendu se tedy budu muset matematiku učit. Po vyučování jsem se naobědvala ve školní jídelně. Poté jsem šla domů, kde jsem byla nějakou dobu na počítači, dívala jsem se na televizi a četla jsem si. Ve středu jsme měli první hodinu fyziku, učili jsme se o čase. Druhou vyučovací hodinu původně měl být zeměpis, ale suplovala nám profesorka, která naši třídu neučí, tak jsme mohli dělat, co jsme chtěli. Já jsem psala domácí úkol na matematiku. Matematiku jsme měli třetí hodinu. Opakovali jsme učivo na test. Čtvrtou vyučovací hodinu byl český jazyk - literatura. Tuto hodinu měla spolužačka referát na knihu "Chaloupka strýčka Toma". Následující hodinu, pátou, byl anglický jazyk. Naše profesorka, kterou máme na anglický jazyk, vyzkoušela jednoho, nebo dva žáky. Po anglickém jazyce byla polední pauza. O polední pauze jsem se naobědvala ve školní jídelně, poté jsem si četla pátý díl knihy "Vampýrská akademie". Poslední hodinu, sedmou, byl ve středu dějepis. Při této vyučovací hodině jsme se dívali na nějaký dokument o padesátých letech minulého století. Po vyučování jsem jela domů, kde jsem byla na počítači, dívala jsem se na televizi a učila jsem se na druhý den, na test z biologie a samostatnou práci z informatiky a výpočetní techniky.
 


Komentáře

1 Audrey | Web | 22. listopadu 2011 v 19:00 | Reagovat

Tvůj blog má hezké barvy, ale asi bych ubrala trochu textu, co mš v profilu a rozšířila bych to okno na příspěvky, protože lidi neradi čtou a když vidí tu haldu textu, tak vemou nohy na ramena.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama